Home ShowBiz Lamtumirë flokë të errët, Almeda ndryshon look dhe duket kaq bukur
Lamtumirë flokë të errët, Almeda ndryshon look dhe duket kaq bukur
0

Lamtumirë flokë të errët, Almeda ndryshon look dhe duket kaq bukur

0
0

Almeda Abazi është një nga ato vajza të famshme që shumë rallë eksperimenton me lookun.

Atë e kemi parë gjithmonë me flokë të gjatë të errët, por këtë herë ka vendosur të ndryshojë dhe duket vërtetë shumë bukur.

Ajo ka shtuar fije të verdha duke çelur ngjyrën e flokëve dhe duke e bërë gjysmë bionde.

Almeda ka postuar në fund një foto të rezultatit të flokëve të cilat i ka stiluar me onde dhe duket vërtetë shumë bukur.

Kjo është hera e parë që Almeda ndryshon pamje dhe duket se ka qëlluar në shenjë.

Link: https://www.instagram.com/almeda92/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4KjRullFR2/