Home ShowBiz Dhurata ndryshon look dhe gati nuk njihet, nuk do ta besoni çfarë ju ka bërë flokëve
Dhurata ndryshon look dhe gati nuk njihet, nuk do ta besoni çfarë ju ka bërë flokëve
0

Dhurata ndryshon look dhe gati nuk njihet, nuk do ta besoni çfarë ju ka bërë flokëve

0
0

Këngëtarja Dhurata Dora i është bashkuar trendit të fundit të modelit të flokëve që e shohim shpesh tek personazhet e njohura të ekranit.

Ajo ka vendosur të shkurtojë flokët deri në gjatësinë mbi supe duke ju bashkuar kështu shumë personazheve të njohur që guxuan të hiqnin dorë nga floku i gjatë.

Këngëtarja ka postuar një video në instagram ku tregon modelin e ri të flokëve që duhet pranuar i shkon shumë dhe e bën të duket edhe më të këndshme.

Mesa duket këngëtares i janë mërzitur flokët e gjatë dhe ka vendosur që të ndryshojë look menjëherë pas daljes nga karantina, duke bërë një ndryshim kaq drastik.

Pak kohë më parë këngëtarja njoftoi në instagram një prej projekteve që pritet të sjellë shumë shpejt.

Link: https://www.instagram.com/dhuratadora/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6yAaWWlWiO/