Home ShowBiz Rezarta tregon përse nuk buzëqesh në foto dhe kur ta merrni vesh do ti jepni të drejtë
Rezarta tregon përse nuk buzëqesh në foto dhe kur ta merrni vesh do ti jepni të drejtë
0

Rezarta tregon përse nuk buzëqesh në foto dhe kur ta merrni vesh do ti jepni të drejtë

0
0

Këngëtarja Rezarta Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë kryesisht foto dhe video nga puna e saj në studion fotografike.

Rallë e shohim të postojë foto të saj dhe nëse e vëmë re në të gjitha fotot ajo shfaqet serioze dhe nuk buzëqesh asnjëherë.

Ajo ka postuar sot një foto buzë një pishine duke pozon me kokën ulur, ndërsa krahas fotos shpjegon arsyen përse në foto nuk qesh asnjëherë.

“E dini pse unë nuk qesh asnjëherë në foto? Sepse pas çdo fotoje time fshihet një super sherr nga pas kuintave! Fjalia fillon me: “Si është e mbundur, unë fotografoj të gjithë, mua s’më shkrepet një foto e hajrit”, dhe në fund pas një lufte më në fund me zor më shkrepet një foto dhe kuptohet që fytyra ime është kështu. Vajzat që i dashuri, burri i bën foto të bukura pa ankesa janë të përjashtuara të bëjnë koment këtu”, shkruan Rezarta krahas fotos duke treguar kështu se Ermali nuk e paska me qejf ti bëj foto dhe se gjithmonë do bëjnë sherr përpara se ajo të pozojë.

Link: https://www.instagram.com/p/CBiFclWJVUL/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B77_UouJim7/