Home ShowBiz Pak muaj pas ndarjes nga Nora, Roberti merr vendimin e papritur për jetën private
Pak muaj pas ndarjes nga Nora, Roberti merr vendimin e papritur për jetën private
0

Pak muaj pas ndarjes nga Nora, Roberti merr vendimin e papritur për jetën private

0
0

Robert Berisha shkaktoi mjaft zhurmë një vit më parë kur deklaroi publikisht ndarjen nga këngëtarja Nora Istrefi.

Ai ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes me deklaratat e tij, si dhe gjithçka që ndodhte me jetën e tij private.

Pak pasi deklaroi ndarjen nga Nora, këngëtari u vendos sërish në qendër të vëmendjes pasi u zbulua marrëdhënia e tij me modelen Xhesika Kadiu, një lidhje që e pranoi vetë modelja me një status në rrjetet sociale.

Ndërkaq në një intervistë për “Prive”, këngëtari është ndalur sërish tek jeta private dhe këtë herë ka thënë se është single dhe se është shumë rehat kështu siç është.

Ai tha gjithashtu se si person është shumë i shoqërueshëm dhe kjo mund të nxisë thashetheme, por ai në fakt është beqar dhe kështu do të vazhdojë të jetë.

Ndërkaq është ndalur gjithashtu edhe tek Nora duke treguar se me të ka një raport shumë të mirë dhe se gjithë ditën e kalon me të bijën Renee.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=xO2slBlDBd4

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bla-xiZlEKh/