Home ShowBiz Pas kamerës së fshehtë Arbana “dënon” Eduardin, nuk do ta besoni çfarë i është dashur të bëjë
Pas kamerës së fshehtë Arbana “dënon” Eduardin, nuk do ta besoni çfarë i është dashur të bëjë
0

Pas kamerës së fshehtë Arbana “dënon” Eduardin, nuk do ta besoni çfarë i është dashur të bëjë

0
0

Kjo e shtunë ka shënuar emisionin e fundit të “Dua të të bëj të lumtur”  për këtë sezon dhe surprizat nuk kanë munguar.

Protagoniste në disa prej tyre ka qenë vetë drejtuesja e emisionit Arbana Osmani së cilës i është bërë edhe një kamer e fshehtë nga partneri  dhe njëkohësisht rregjisori i emisionit Eduart Grishaj.

Në momentin që situata po dilte jashtë kontrollit dy aktorët në studio i treguan Arbanës se ishte një kamerë e fshehtë.

Në këto momente moderatorja e habitur buzëqesh ndërsa i bën një “kërcënim” publik Eduardit duke thënë: “A Eduard ku do flesh sonte pash Zotin”.

Këtë moment Edi e ka postuar në instagramin e tij ndërsa shkruan: “Çfarë fati kam me këtë kohën e mirë, fle robi jashtë në ballkon në fresk”.

Eduarti ka postuar gjithashtu edhe disa nga momentet më të veçanta nga prapaskenat e xhirimit të emisionit me Arbanën dhe me stafin e saj.

Link: https://www.instagram.com/eduartgrishaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3VJ1GDAPx_/