Home ShowBiz Enca nuk di të ndalet, këngëtarja ka gati një super surprizë
Enca nuk di të ndalet, këngëtarja ka gati një super surprizë
0

Enca nuk di të ndalet, këngëtarja ka gati një super surprizë

0
0

Vetëm pak kohë më parë këngëtarja Enca publikoi një projekt të ri muzikor.

Kënga “Ku mete” rezultoi një sukses i vërtetë e cila u pëlqye shumë nga fansat dhe adhuruesit e muzikës së këngëtares.

Por pas suksesit të kësaj kënge, këngëtarja nuk ka në plan të ndalet dhe shumë shpejt premton të sjellë një tjetër hit.

Ajo ka postuar në instagram një video ku shfaqet vetë duke kënduar, por pa audio ndërsa krahas videos shkuan: “Ah ça këngë ka me ardh..”

Duke pasur parasysh suksesin me këngën e parë, jemi të bindur që edhe ky projekt i ri muzikor do të jetë po njësoj i suksesshëm.

Mesa duket Enca e ka ndarë mendjen që të ngrejë temperaturat këtë verë duke sjellë hite të padiskutueshme.

Link: https://www.instagram.com/enca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B-erwhOn9Yc/