Home ShowBiz Sa qenka rritur Roman… Sara poston foton më të bukur të vogëlushit
Sa qenka rritur Roman… Sara poston foton më të bukur të vogëlushit
0

Sa qenka rritur Roman… Sara poston foton më të bukur të vogëlushit

0
0

Sara Hoxha dhe Ledion Liço në tetor të vitit që shkoi u bënë prindër për herë të dytë pas ardhjes në jetë të vogëlushit Roman.

Sara ishte e para që njoftoi ardhjen në jetë të tij me një foto shumë të bukur nga materniteti, ndërsa e kemi parë herë pas herë teksa poston momente të këndshme familjarë me fëmijët e saj.

Megjithatë deri tani ajo nuk e ka zbuluar asnjëherë plotësisht portretin e të voglit Roman.

Por në një foto të postuar së fundmi Roman shfaqet i ulur në mes të një lulishtje me bar dhe duket shumë më i rritur nga sa e mbajmë mend herën e fundit në fotot e Sarës.

Pas fotos së të voglit Roman, Sara ka postuar gjithashtu edhe një tjetër moment shumë të bukur me djalin e saj të madh London.

Ata të dy shfaqen duke u puthur në një foto gjithë dashuri nënë e bir.

sara

sara 11

Link: https://www.instagram.com/sarahoxhaaa/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz6EsPeHNrn/