Home ShowBiz “E adhuroj buzëqeshjen e tij.., Çiljeta i dedikon fjalët më të bukura njeriut të zemrës
“E adhuroj buzëqeshjen e tij.., Çiljeta i dedikon fjalët më të bukura njeriut të zemrës
0

“E adhuroj buzëqeshjen e tij.., Çiljeta i dedikon fjalët më të bukura njeriut të zemrës

0
0

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes pas thashethemeve se do të bëhej nënë për herë të dytë me futbollistin Alban Hoxha.

Ajo sqaroi se në fakt lajmi nuk është i vërtetë, megjithatë ajo është më e lumtur se kurrë me Albanin dhe këtë na e tregon herë pas here më publikimin e ndonjë videoje apo fotoje ku pozojnë së bashku.

Këtë herë këngëtarja ka postuar një foto me të birin Fernandon i cili e ka përqafuar dhe po e puth në faqe.

“E adhuroj buzëqeshjen e tij, i pëlqej përqafimet e tij, e admiroj zemrën e tij, por mbi të gjitha e dua faktin që ai është im bir”, shrkuan Çiljeta krahas fotos ku pozon me të birin.

Link: https://www.instagram.com/p/CCBVEvcArmQ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7YhUCuA5oc/