Home ShowBiz Fotografohet pa pikë grimi, ja si duket Ami në versionin ujë dhe sapun
Fotografohet pa pikë grimi, ja si duket Ami në versionin ujë dhe sapun
0

Fotografohet pa pikë grimi, ja si duket Ami në versionin ujë dhe sapun

0
0

Amarda Toska, Ermali dhe dy fëmijët e tyre kanë nisur pushimet në jug të vendit.

Ka qenë vetë Ami që ka postuar në instagram disa foto fillimisht të Joelit me një kapele kapiteni anijeje, ndërsa më pas disa foto dhe video të saj në bregdet.

Ami pozon pa pikë grimi në fytyrë, në versionin ujë dhe sapun dhe duket shumë mirë edhe pse jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kuruar deri në detaj.

Ajo ka postuar disa selfie dhe një video ndërsa luan me gurët në breg të detit.

Fotot e saj edhe pse pa grim dhe krejtësisht natyrale janë pëlqyer shumë nga miqtë dhe fansat e saj të cilët e kanë komplimentuar për pamjen origjinale.

View this post on Instagram

#beautifulalbania

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCD65wHJBgc/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7WO9kbJg6X/