Home ShowBiz Kejvina brune… publikohet fotoja e modeles vite më parë
Kejvina brune… publikohet fotoja e modeles vite më parë
0

Kejvina brune… publikohet fotoja e modeles vite më parë

0
0

Kur përmendim emrin e Kejvinës përfytyrojmë gjithmonë atë vajzën bionde me sy blu që u prezantua për herë të parë tek emisioni “Xing me Ermalin” si velinë.

Por a keni menduar ndonjëherë si dukej Kejvina vite më parë kur ishte brune.

Nëse jo është vetë modelja që është rikthyer pas në kohë duke treguar se si dukej para disa vitesh kur i kishte flokët e gjata dhe të zeza.

Ajo ka postuar në instagram një foto me dy mikesha të saj ndërsa pozon vetëm me të brendshme dhe shkuan: “Një herë e një kohë”.

Kejvina ruan të njëjtat tipare dhe forma truporore, vetëm se sot është bionde një ngjyrë flokësh që i shkon më shumë dhe i vë më shumë në dukje tiparet e saj.

kejvi

Link: https://www.instagram.com/kejvina_kthella/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B65xxiVCw3N/