Home ShowBiz Olta një nënë shembullore, ja çfarë bën ende pa ardhur në jetë e bija
Olta një nënë shembullore, ja çfarë bën ende pa ardhur në jetë e bija
0

Olta një nënë shembullore, ja çfarë bën ende pa ardhur në jetë e bija

0
0

Këngëtarja e njohur Olta Boka do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo e zbuloi një lajm të tillë vetëm pak ditë më parë me disa foto ku shfaqej me barkun e rrumbullakosur në një festë për bebin ku zbuloi gjithashtu se do të bëhej nënë e një vajze.

Olta është në muajin e fundit të shtatëzanisë dhe ka treguar se si po përgatitet për të mirëpritur vogëlushen.

Ajo ka postuar një video ku tregon se është zgjuar herët që në mëngjes për ta mësuar veten me oraret e reja që kërkon mëmësia.

“Po bëjmë prova teknike për të mësuar veten me oraret e reja”, shkruan Olta krahas videos duke treguar kështu se po përgatitet për të qënë një nënë shembullore për vogëlushen e saj.

Link: https://www.instagram.com/oltabokaofficial/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBbERrMFneU/