Home ShowBiz Më provokuese se kurrë, Arilena i vë flakën instagramit me foto të nxehta
Më provokuese se kurrë, Arilena i vë flakën instagramit me foto të nxehta
0

Më provokuese se kurrë, Arilena i vë flakën instagramit me foto të nxehta

0
0

Arilena Ara është një prej këngëtareve më të dashura për publikun të cilën e shohim shpesh herë aktive në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka vendosur ti vëjë flakën instagramit duke pozuar në një set fotografik shumë joshës me bikini.

Në disa foto kryesisht bardh e zi, Arilena shfaqet tejet joshëse nëpër shkëmbinj, apo nga vendi ku qëndrojnë rojet e plazhit.

Këngëtarja duket në formë perfekte duke ekspozuar linjat e saj dhe të gjithë fotot janë shumë të bukura ndërsa nxjerrin në pah tiparet më të bukura të këngëtares.

Ky set fotografik është pëlqyer shumë nga fansat dhe miqtë e këngëtares të cilët e kanë komplimetuar për fizikun e saj perfekt.

Link: https://www.instagram.com/p/CB_goNfH44Q/

Link: https://www.instagram.com/p/CB_UtNUHRN3/

Link: https://www.instagram.com/p/CB75rIknBN0/

View this post on Instagram

📷 @ergyszhabjaku

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Link: https://www.instagram.com/p/CB6MWL3HwG2/

Link: https://www.instagram.com/p/CB-0tiQnHr9/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8vhOY1HL_t/