Home ShowBiz Almeda merr dhuratën e shtrenjtë nga Tolga, ja çfarë ka menduar aktori
Almeda merr dhuratën e shtrenjtë nga Tolga, ja çfarë ka menduar aktori
0

Almeda merr dhuratën e shtrenjtë nga Tolga, ja çfarë ka menduar aktori

0
0

Almeda dhe Tolgahan janë një prej çifteve më të përfolura në mediat turke.

Ata i shohim gjithnjë e më të dashuruar me njëri tjetrin dhe tashmë që janë bërë prindër të një djali postojnë vazhdimisht foto dhe video shumë të këndshme familjare.

Ndërkohë aktori është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes këtë herë për shpenzimin e bërë në blerjen e dy makinave luksoze një për veten dhe tjetrën dhuratë  për Almedën.

Sipas portaleve në Turqi aktori ka shpenzuar 3 milion lira për dy makina të tipit xhip, njërën për vete dhe tjetrën për bashkëshorten.

Thuhet se targa mban inicialet e emrave të tyre ETA (Efehan, Tolga dhe Almeda).

Link: https://www.instagram.com/p/CAkUxhDlA0p/

Link: https://www.instagram.com/p/B8gMs0vlCOc/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1GZD0mlP5t/