Home ShowBiz Zbulon më shumë nga ç’duhet, fotot e fundit të Dua Lipës çmendin rrjetin
Zbulon më shumë nga ç’duhet, fotot e fundit të Dua Lipës çmendin rrjetin
0

Zbulon më shumë nga ç’duhet, fotot e fundit të Dua Lipës çmendin rrjetin

0
0

Ajo është jo vetëm e suksesshme, por edhe e bukur dhe këtë e vërteton vazhdimisht në rrjetet sociale ku e shohim të postojë foto dhe video ku vë në pah linjat e saj fizike dhe tiparet karakteristike.

Këngëtarja Dua Lipa ka postuar së fundmi në instagram disa foto ku shfaqet më e nxehtë se kurrë.

Ajo pozon përpara një pasqyre veshur me një palë bikini minimaliste ku e shohim të ekspozojë pak më shumë se ç’duhet duke i vënë flakën rrjetit.

Dua shfaqet tejet provokuese dhe në fotot e postuara në isntgram ka arritur të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve.

Shumë miq dhe fansa të saj e kanë komplimentuar për faktin që është gjithmonë në formë dhe me linja perfekte.

View this post on Instagram

🧸🎀🧸🎀🧸

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCEFPK0BNJF/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8JdR-zBIRE/