Home ShowBiz Zbulohet shoqëruesi i Norës në pushime, këngëtarja djeg rrjetin në videon me bikini
Zbulohet shoqëruesi i Norës në pushime, këngëtarja djeg rrjetin në videon me bikini
0

Zbulohet shoqëruesi i Norës në pushime, këngëtarja djeg rrjetin në videon me bikini

0
0

Këngëtarja Nora Istrefi ka nisur së fundmi pushimet duke shijuar ditët e nxehta të verës në bregdet.

Ajo ka postuar disa video ku shfaqet në breg të detit së bashku me vogëlushen Renee duke u argëtuar së bashku nënë e bijë.

Këngëtarja duket se ka vendosur ti kalojë pushimet në shoqërinë e së bijës dhe shfaqet në formë perfekte ndërsa pozon me bikini.

Ajo pozon me një palë bikini ngjyrë rozë, ndërsa tregon format e saj perfekte.

Këngëtarja që prej ndarjes nga Robert Berisha nuk është përfolur për asnjë lidhje tjetër, duke e mbajtur totalisht jashtë vëmendjes së publikut jetën e saj private.

Link: https://www.instagram.com/noraistrefi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7te3-iJiuu/