Home ShowBiz “Ditëlindje që zgjat një javë”, nuk kanë të sosur surprizat për Adrolën
“Ditëlindje që zgjat një javë”, nuk kanë të sosur surprizat për Adrolën
0

“Ditëlindje që zgjat një javë”, nuk kanë të sosur surprizat për Adrolën

0
0

Gati një javë më parë ish misi shqiptar Adrola Dushi festoi ditëlindjen me një festë madhështore buzë detit ku organizatorët ishin kujdesur për të gjitha detajet.

Adrola tregoi me detaje momentet më pikante të mbrëmjes mes miqve, fishekzjarreve, shampanjës dhe muzikës.

Por ditëlindja e saj duket se nuk ka mbaruar ende, pasi Adrola vijon të surprizohet.

Këtë herë ajo ka postuar në instagram një foto të saj pranë një torte ku shkruhet: “Urime mbretëreshë, edhe 100 të duam”, ndërsa rreth e rrotull shohim tullumbaca dhe shampanjë.

“Një javë ditëlindje si dasma e Malos”, shkruan Adrola krahas fotos, ndërsa shohim se ka publikuar edhe një video montazh me momentet më të bukura nga festa surprizë buzë detit, ku gjithçka ishte perfekte.

adrolaa

Link: https://www.instagram.com/adroladushi/

Link: https://www.instagram.com/p/CCJhE3ShtW-/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwxL-cThB6E/