Home ShowBiz “Unë vdes për Borën”, Donaldi bën deklaratën e papritur për moderatoren
“Unë vdes për Borën”, Donaldi bën deklaratën e papritur për moderatoren
0

“Unë vdes për Borën”, Donaldi bën deklaratën e papritur për moderatoren

0
0

Donald Veshaj dhe Bora Zemani prej kohësh po përfliten për një lidhje së bashku, por vetëm së fundmi e kanë pranuar publikisht.

Një ditë më parë Bora postoi një foto me Donaldin, ndërsa mbrëmjen e djeshme Donaldi i pyetur në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” nëse e donte Borën, tha se vdes për të, e do shumë, por më pas shtoi se i ka shumë qejf vendet me dëborë.

Megjithatë ata të dy e kanë pranuar në njëfarë mënyrë lidhjen, pasi vetë Donaldi postoi në instagram disa orë më parë foton e parë bashkë me Borën nga pushimet.

Ata të dy kishin një kapele dhe po ziheshin madje se kush do ta vinte i pari.

“Një kapele kemi”, shkruan Donaldi krahas fotove ku duken shumë të këndshëm së bashku, ndërsa shohim

Link: https://www.youtube.com/watch?v=BHVuMDD8Pvw

View this post on Instagram

Nje kapele kemi 🤷🏻‍♂️

A post shared by 🤘 (@donaldveshaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCT7rnoDfNM/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bzf-zEnj8cX/