Home ShowBiz Pozon me këmbët hapur në mes të rrugës, Trejsi djeg rrjetin me foto përvëluese
Pozon me këmbët hapur në mes të rrugës, Trejsi djeg rrjetin me foto përvëluese
0

Pozon me këmbët hapur në mes të rrugës, Trejsi djeg rrjetin me foto përvëluese

0
0

Ish miss Universe Albania Trejsi Sejdini ndodhet aktualisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku është shpërngulur për të vijuar me karierën e saj si modele.

Atë e shohim gjithnjë e më shumë aktive në rrjetet sociale ku sjell vazhdimisht foto mjaft joshëse duke ekspozuar format e saj perfekte.

Trejsi ka postuar këtë herë një foto ulur në shkallët përpara derës së shtëpisë.

Ajo është ulur në mënyrë mjaft provokuese me këmbët e hapura, ndërsa për t’u mbuluar ka përdorur një kapele.

Kjo foto e Trejsit është pëlqyer shumë nga miqtë dhe fansat e saj, megjithatë ka edhe nga ata që i kërkojnë me humor të heqë kapelen  me të cilën po mbulohet.

View this post on Instagram

chill babe☀️

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCWLstaBMER/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6jKfanhq4j/