Home ShowBiz “Burri do të më vrasë..”, Arbenita ndryshon look, por nuk do ti ketë mirë punët me Feron
“Burri do të më vrasë..”, Arbenita ndryshon look, por nuk do ti ketë mirë punët me Feron
0

“Burri do të më vrasë..”, Arbenita ndryshon look, por nuk do ti ketë mirë punët me Feron

0
0

Modelja Arbenita Ismajli ka vendosur të shkurtojë flokët e gjatë deri në gjatësinë pak poshtë supeve duke ndryshuar për herë të parë look.

Atë jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë shumë të gjata të cilat i pëlqejnë shumë edhe të dashurit të saj Feros.

Por duket se së fundmi ka vendosur të ndryshojë look duke i shkurtuar flokët.

Ajo ka postuar një video teksa shfaqet duke prerë flokët dhe një tjetër duke parë rezultatin pas prerjes.

“Burri im do të më vrasë”, shkruan ajo ndërsa shikon flokët e shkurtër, por nuk ka guxuar ti bëj tag Feros.

Nuk e dimë çfarë ka thënë reperi kur e ka parë Arbenitën me flokët e shkurtër, por duke parë mënyrën se si është shprehur ajo, me siguri nuk do ti ketë punët mire kur ta takojë.

Link: https://www.instagram.com/arbenitalsmajli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8jImUKlk7z/