Home ShowBiz “Nëna më vdiq në gjumë..”, këngëtarja shqiptare rrefen momentin më të dhimbshëm
“Nëna më vdiq në gjumë..”, këngëtarja shqiptare rrefen momentin më të dhimbshëm
0

“Nëna më vdiq në gjumë..”, këngëtarja shqiptare rrefen momentin më të dhimbshëm

0
0

Këngëtarja Vjollca Haxhiu ishte e ftuar pasditen e djeshme në emisionin “Rudina” në “Tv Klan” ku ndau me publikun projektet e saj muzikore si dhe detaje nga jeta private.

Ajo ka tregur për herë të parë momentin e dhimbshëm kur nëna e saj ndërroi jetë, ku këngëtarja ishte vetëm 23 vjeç.

Vjollca tregoi gjatë emisionit se ajo ndërroi jetë krejt papritur në gjumë dhe ishte një dhimbje shumë e madhe për të dhe motrat e vëllezërit e saj.

Këngëtarja tha se e përjetoi shumë rëndë largimin nga jeta të së ëmës dhe hoqi dorë nga muzika për gati një vit, duke ndërprerë çdo gjë, madje edhe shkollën.

Ajo tregon gjithashtu se gjatë kësaj periudhe pati edhe disa probleme shëndetësore ku si pasojë e humbjes së imunitetit, pati probleme me stomakun.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=sP-Bsc5JCvQ&feature=emb_err_woyt

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBQ5FkTJfUa/