Home ShowBiz Puthje dhe përqafime në plazh, DJ Sardi dhe partnerja e tij si dy zogj të dashuruar
Puthje dhe përqafime në plazh, DJ Sardi dhe partnerja e tij si dy zogj të dashuruar
0

Puthje dhe përqafime në plazh, DJ Sardi dhe partnerja e tij si dy zogj të dashuruar

0
0

Dj Sardi prej kohësh tashmë ka treguar se është në një lidhje serioze me një vajzë bionde, identitetin e së cilës nuk e ka bërë ende publike.

Ai ka postuar herë pas herë foto nga pushimet në bregdet ku shihej nën shoqërinë e një vajze, por pa e zbuluar fytyrën e saj.

Këtë fundjavë ata të dy i janë drejtuar sërish bregdetit dhe Sardi ka postuar një foto ku shfaqet i përqafuar me partneren, e cila e ka mbuluar fytyrën me flokët biondë, duke mos e zbuluar as këtë herë fytyrën.

Sardi dhe partnerja e tij janë një lidhje prej kohësh dhe duket se gjërat mes tyre janë serioze, pasi atë e pamë pak kohë më parë me një unazë fejese në gisht.

sardi

Link: https://www.instagram.com/sardi.shehu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B-CoFmbFUAN/