Home ShowBiz Pa të brendshme në plazh, Trejsi i vë flakën rrjetit
Pa të brendshme në plazh, Trejsi i vë flakën rrjetit
0

Pa të brendshme në plazh, Trejsi i vë flakën rrjetit

0
0

Miss Univers Albania Trejsi Sejdini ka nisur së fundmi pushimet.

Atë e kemi parë në plazh ndërsa pozon mbuluar vetëm me një shall dhe pa të brendshme.

Ajo shfaqet tejet sensuale ndërsa ka arritur të marrë vëmendjen e  të gjithë fansave me fotot përvëluese.

“Vajza e ujit”, shkruan ajo në foton ku pozon pa të brendshme në breg të detit e mbuluar vetëm me një shall.

Trejsi ndodhet aktualisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku po vijon karrierën e saj si modele, ndërsa e shohim herë pas herë të postojë foto dhe video ku shfaqet gjithnjë në formë perfekte.

View this post on Instagram

Aquagirl 🌊

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCf4RsDBmxN/

View this post on Instagram

Who’s 4 fishing? 🎣

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCdrqNoByib/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6jKfanhq4j/