Home ShowBiz Alesia Bami ndryshon papritur look, bëhet bionde dhe nuk do ta besoni si duket
Alesia Bami ndryshon papritur look, bëhet bionde dhe nuk do ta besoni si duket
0

Alesia Bami ndryshon papritur look, bëhet bionde dhe nuk do ta besoni si duket

0
0

Moderatorja Alesia Bami ka vendosur të ndryshojë look këtë verë, duke hequr dorë nga floku i errët.

Ajo ka vendosur të çelë ngjyrën e flokëve duke u bërë gati bionde dhe duhet pranuar se kjo ngjyrë e re flokësh i shkon shumë.

Alesia ka marrë shumë komplimenta nga miq dhe fansa të cilët e kanë pëlqyer lookun e saj të ri.

Moderatorja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto dhe video ku shfaqet në formë perfekte.

View this post on Instagram

@procesisportiv.official 🖤

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCmbg51DLsu/

View this post on Instagram

Shihemi ne 23:00 @procesisportiv.official

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCmLQ2XjfWM/

Link: https://www.instagram.com/p/CCgx_e_DdzG/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCA9ZG0DcmC/