Home ShowBiz Kiara dhe Butrinti me pushime bashkë?? Ja detajet që na futën në dyshime
Kiara dhe Butrinti me pushime bashkë?? Ja detajet që na futën në dyshime
0

Kiara dhe Butrinti me pushime bashkë?? Ja detajet që na futën në dyshime

0
0

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Butrint Imeri janë përfolur gjatë në mediat online për një lidhje mes tyre.

Asnjë prej tyre nuk e ka pranuar publikisht të kenë pasur diçka bashkë dhe madje moderatorja deklaroi pak kohë më parë se nuk ka qenë asnjëherë e lidhur me një personazh publik.

Megjithatë mediat rozë i kanë bërë gjithmonë bashkë të paktën në të shkuarën.

Madje këtë verë ajo që na ra në sy në instagramin e të dyve është se ndodhen njëkohësisht të dy me pushime, ndërsa pozojnë nga plazhi në të njëjtin vend.

Pamjet duket sikur i përkasin të njëjtit plazh dhe të dy kanë publikuar video pak a shumë të ngjashme në të njëjtën kohë në instastory.

Nuk e dimë nëse është thjesht një rastësi, apo janë vërtetë bashkë, gjithsesi gjithçka ngelet për t’u parë në vijimësi.

Link: https://www.instagram.com/kiaratito/https://www.instagram.com/butrint_official/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx7FwaRF_rZ/