Home ShowBiz Publikohet biseda private e Mozzik me njeriun e zemrës, ja kush është ajo
Publikohet biseda private e Mozzik me njeriun e zemrës, ja kush është ajo
0

Publikohet biseda private e Mozzik me njeriun e zemrës, ja kush është ajo

0
0

Reperi Mozzik ka njohur së fundmi vetëm suksese me këngët dhe bashkëpunimet që ka sjellë dhe që planifikon të publikojë këtë verë.

Ai është vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes edhe prej lidhjes me reperen Loredana e cila mori fund muaj më parë, por ata të dy me deklaratat dhe kundër deklaratat e tyre vijojnë të jenë  në qendër të mediave online.

Megjithatë Mozzik duket se së fundi ashtu siç edhe paralajmëroi i është dedikuar totalisht muzikës, duke e lënë pak mënjanë jetën private.

Ai ka marrë komplimenta dhe urime nga miq e familjarë për sukseset e tij në fushën e muzikës, por urimi që i ka dhënë më shumë dëshirë për të ecur përpara është ai i nënës.

Reperi ka publikuar në isntagram një bisedë private më të ëmën e cila i shkruan: “Bravo nano, ishalla veç suksese dhe mirë, të përqafoj shumë”

“Amin ishalla nano, të dua”, shkruan Mozzik, ndërsa e ëma i thotë më pas “Drita jem”.

Ai e shoqëron këtë bisedë me fjalën “Nana”, shoqëruar me një zemër.

mozzzik

Link: https://www.instagram.com/mozzik/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5cdgIKluRk/