Home ShowBiz Veshur me fustan të bardhë, Arbana pozon për herë të parë me barkun e rrumbullakosur
Veshur me fustan të bardhë, Arbana pozon për herë të parë me barkun e rrumbullakosur
0

Veshur me fustan të bardhë, Arbana pozon për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

0
0

Moderatorja tashmë prej gati 6 muajsh është në pritje të ëmbël dhe thuhet se do të bëhet sërish nënë e një djali.

Deri tani ajo është treguar e kujdesshme duke mos u shfaqur me barkun e rrumbullasosur.

Madje në fotot e publikuara e shohim me veshje të gjëra, ose zakonisht duke e mbuluar pjesën e barkut.

Por së fundmi ajo ka pozuar me një fustan të bardhë dhe këtë herë zbulon barkun e rrumbullakosur.

Ajo shfaqet në kuzhinë teksa po gatuan peshk dhe shihet tejet e buzëqeshur ndërsa zbulon për herë të parë barkun.

Arbana e dha vetë lajmin e shtatëzanisë në ditën e saj të lindjes që përkonte gjithashtu me ditëlindjen e Eduardit, partnerit të saj.

View this post on Instagram

Sunday Funday Fishday

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Link: https://www.instagram.com/p/CC0iJ4gAl1e/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBqqy6uAY4H/