Home Tag "barku i rrumbullakosur"

Sa qenka rritur barku, Arbana pozon për herë të parë shtatëzanë

0
Arbana Osmani do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të dytë. Ajo dhe regjisori Eduard Grishaj janë në pritje të një djali dhe lajmin e dha vetë Arbana në muajin maj në ditën e ditëlindjes së të dyte. Moderatorja duhet të jetë në tre mujorin e fundit të shtatëzanisë dhe sot ka shpërndarë në […]

Tashmë nuk e fshehin më, Sara pozon me barkun e rrumbullakosur

0
Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë. Ata e kanë bërë publike lidhjen e tyre pak muaj më parë, ndërsa i shohim teksa postojnë foto dhe video së bashku ku shfaqen super të dashuruar. Deri tani asnjë prej të dyve nuk e ka pranuar se janë në […]

Arbana pozon për herë të parë me barkun e rrumbullakosur, ja si duket

0
Moderatorja Arbana Osmani është në pritje të ëmbël me partnerin e saj, rregjisorin Eduart Grishaj. Deri tani atë nuk e kemi parë asnjëherë me barkun e rrumbullakosur, pasi është munduar që ta mbulojë duke veshur bluza dhe fustane të gjera. Por në një foto të postuar nga Xhemi, moderatorja pozon me një fustan të zi […]