Home ShowBiz Sara pozon me bikini, Ledri zbulon anën e tij romantike, ja si e thërret me përkëdheli
Sara pozon me bikini, Ledri zbulon anën e tij romantike, ja si e thërret me përkëdheli
0

Sara pozon me bikini, Ledri zbulon anën e tij romantike, ja si e thërret me përkëdheli

0
0

Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë.

Edhe pse ata të dy ende nuk e kanë konfirmuar një gjë të tillë, Sara është gati në muajin e 6-të të shtatëzanisë dhe sipas gjasave ata do të bëhen prindër të një vajze.

Në një intervistë të pak kohëve më parë, Ledri zbuloi se si ishte njohur me Sarën si dhe disa detaje të tjera nga lidhja e tyre.

Në rrjetet e tyre sociale nuk mungojnë fotot e përbashkëta, por edhe komentet romantike që i bëjnë njëri tjetrit.

Ledri madje sapo na zbuloi se si e quan Sarën me përkëdheli përmes një komenti që ka bërë në një foto të saj.

Ajo ka pozuar nga plazhi me bikini, ndërsa Ledri shkruan: “O sheqer”, duke i bërë të gjithë fansat dhe miqtë ta quajnë romantik.

View this post on Instagram

take it with a grain of salt 💁🏽‍♀️

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

sara, ledri

 

Link: https://www.instagram.com/p/CC4F8jsHgGU/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B-ciSnXhbom/