Home ShowBiz Luana na mahniti me fustanin e kuq, po kur të mësoni çmimin do të mbeteni pa fjalë
Luana na mahniti me fustanin e kuq, po kur të mësoni çmimin do të mbeteni pa fjalë
0

Luana na mahniti me fustanin e kuq, po kur të mësoni çmimin do të mbeteni pa fjalë

0
0

Luana Vjollca ka njoftuar së fundmi se shumë shpejt do të sjellë një hit veror në bashkëpunim me Jay Santos.

Që prej momentin që e zbuloi projektin, fansat dhe miqtë e saj janë shumë kurioz dhe mezi po presin publikimin e këngës.

Luana ka treguar disa detaje të vogla nga kënga dhe një prej tyre është looku që do të ketë.

Ajo ka postuar në isntagram një foto me një fustan të kuq mbuluar me kristale dhe tejet shkëlqyes, krijuar nga stilisti i famshëm Philipp Plain.

Luana duket perfekte me këtë fustan dhe jemi të sigurt që do shkëlqejë edhe në klipin e këngës, por nëse doni të dini se kushton një fustan i tillë, këtë e ka zbuluar faqja e famshme “What they wearin”.

Fustani në fjalë kushton plot 4998 euro një shifër goxha e lartë, por që me siguri ja vlen duke parë sesa i bukur duket.

Link: https://www.instagram.com/p/CDMcQf9Al5I/

luana

Link: https://www.instagram.com/luanavjollca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBvpZlinlON/