Home ShowBiz “Nuk është mirë….”, shikoni për çfarë e detyron Romeo, Jonidën në mes të natës
“Nuk është mirë….”, shikoni për çfarë e detyron Romeo, Jonidën në mes të natës
0

“Nuk është mirë….”, shikoni për çfarë e detyron Romeo, Jonidën në mes të natës

0
0

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë një prej çifteve më të përfolura të showbizit.

Ata i shohim gjithë kohës bashkë dhe shumë aktiv në rrjetet sociale ku postojnë foto dhe video shumë të bukura nga momentet së bashku.

Jonida në një intervistë të pak kohëve më parë tregoi ndër të tjera edhe se çfarë e acaron tek Romeo dhe një prej gjërave që më së shumti i ngre nervat është fakti që ai kalon orë të gjata në palëstër.

E duket se këtë dëshirë për palestrën Romeo ja ka fiksuar edhe Jonidës duke e detyruar madje të ushtrohet në 11 të natës.

Këngëtarja ka postuar një video ku ajo dhe Romeo po stërviten në 11 të natës dhe madje aktori po e ndihmon këngëtaren të ushtrohet.

“Nuk është mirë në këtë orë”, shkruan ajo krahas videos ku shihet teksa stërvitet.

Link: https://www.instagram.com/jonidamaliqi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8ZHZkhHDHZ/https://www.instagram.com/p/B8otxy6FwD2/