Home ShowBiz Në plazh pa recipeta, Oriola i vë flakën rrjetit
Në plazh pa recipeta, Oriola i vë flakën rrjetit
0

Në plazh pa recipeta, Oriola i vë flakën rrjetit

0
0

Oriola Marashi dhe Eros Grezda kanë nisur së fundmi pushimet në një resort luksoz në Turqi.

Ata kanë treguar përmes fotove dhe videove se po kalojnë për mrekulli në shoqërinë e njëri tjetrit.

Modelja është kujdesur që ti çmendë gjithnjë e më shumë ndjekësit në rrjetet sociale duke ekspozuar vazhdimisht format e saj perfekte.

Edhe këtë herë ajo pozon topless shtrirë në rërë, ndërsa e mbulon gjoksin me një gjethe.

Modelja ka arritur të tërheqë sërish vëmendjen e fansave dhe miqve të saj, të cilët nuk i kanë kursyer komplimentat për modelen

View this post on Instagram

Lost in the bitch*

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDRVUBljrak/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B84_tk_hiA_/