Home ShowBiz Më pushime në Antalia, moderatorja djeg rrjetin teksa ekspozon të pasmet
Më pushime në Antalia, moderatorja djeg rrjetin teksa ekspozon të pasmet
0

Më pushime në Antalia, moderatorja djeg rrjetin teksa ekspozon të pasmet

0
0

Moderatorja Lei Kraja e ka mbushur së fundmi instagramin me foto ku pozon me bikini.

Pas pushimeve në jug të vendit ajo ndodhet tashmë në Antalya ku po pushon së bashku me mikeshat e saj.

Lei ka vendosur të tërbojë fansat duke postuar vazhdimisht foto me bikini.

Ajo pozon me një palë bikini ngjyrë rozë, teksa ekspozon të pasmet në foto e video ku shfaqet tejet joshëse.

“Zgjohu, plazh, ha, gjumë dhe përsëritje”, shkruan ajo krahas fotos ku pozon me bikini, ndërsa shohim se të shumtë janë miqtë dhe fansat që e kanë pëlqyer dhe komentuar foton.

View this post on Instagram

Wakeup, beach, eat, sleep, and repeat. 👙

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDgJPg5hXr2/

View this post on Instagram

You were saying? 😘

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDgJT2yhxxf/

Link: https://www.instagram.com/leikraja/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDZU5beBezR/