Home ShowBiz “Dhëndri më ngacmoi ditën e dasmës..”,habit këngëtarja me rrëfimin e pazakontë
“Dhëndri më ngacmoi ditën e dasmës..”,habit këngëtarja me rrëfimin e pazakontë
0

“Dhëndri më ngacmoi ditën e dasmës..”,habit këngëtarja me rrëfimin e pazakontë

0
0

Këngëtarja Romina Aliaj e ftuar në emisionin “Ora  verore”, ka rrëfyer më shumë lidhur me jetën e saj profesionale dhe private.

Lidhur me jetën private, Romina tha se është single, por gazetari e ka pyetur më tej lidhur me prezencën e saj si këngëtare nëpër dasma dhe nëse e ngacmojnë dasmoret gjatë performancave.

Romina tregoi një histori të sikletshme në njërën prej dasmave duke treguar se gjatë gjithë kohës dhëndri nuk ja shqiste sytë.

Ajo tha se ishte një situatë e sikletshme dhe se ajo ishte ndier shumë keq, ndërsa nusja e pa të gjithë situatën.

Këngëtarja tha se u mundua gjatë gjithë kohës që të kthehej me kurriz dhe të këndonte nga nusja dhe se situata sipas saj ishte shumë e sikletshme.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=gnaHUuObDos

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B-2tHJCA1Tm/