Home ShowBiz Provokuese nga pushimet, Armina ekspozon të pasmet buzë detit
Provokuese nga pushimet, Armina ekspozon të pasmet buzë detit
0

Provokuese nga pushimet, Armina ekspozon të pasmet buzë detit

0
0

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë nisur këto ditë pushimet së bashku.

Blogerja ka postuar disa foto ku shfaqet tejet joshese buzë detit, teksa ekspozon trupin me bikini.

Ajo ka postuar një foto teksa pozon me një palë bikini ngjyrë bojëqiell, ndërsa ekspozon të pasmet.

“Reja 9”, shkruan ajo krahas fotos e cila ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga fansat e saj.

Armina dhe Shkëlzen Berisha janë në një lidhje prej vitesh dhe shpesh herë i shohim teksa ndajnë me fansat dhe miqtë në rrjetet sociale foto dhe video ku shfaqet të lumtur nën shoqërinë e njëri tjetrit.

View this post on Instagram

Cloud9

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDg3jeYFN3o/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBs-zudFUBe/