Home ShowBiz Kejvina nuse me fustan të bardhë, nuk do ta besoni si duket
Kejvina nuse me fustan të bardhë, nuk do ta besoni si duket
0

Kejvina nuse me fustan të bardhë, nuk do ta besoni si duket

0
0

Modelen Kejvina Kthjella e shohim vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku ekspozon vazhdimisht format e saj perfekte me foto joshese.

Këtë verë Kejvina ka postuar pafund foto me bikini duke ekspozuar format dhe duke tërhequr vazhdimisht vëmendjen e fansave.

Por nëse Kejvinën e kemi parë gjithmonë joshese, asnjëherë nuk na ka shkuar ndërmend se si mund të duket me fustan nusërie.

Epo këtë kuriozitet jua shuan vetë Kejvina e cila në kuadër të një sesioni fotografik i është dashur të pozojë me një fustan të bardhë shumë të veçantë i cili i rri në mënyrë perfekte dhe e bën të duket edhe më e bukur.

Ajo e ka kombinuar fustanin me një kurorë perlash në kokë, ndërsa flokët i ka të  mbledhura.

Krahas fotove, Kejvina ka vendosur vetëm një aparat fotografik, pa dhënë asnjë detaj tjetër lidhur me motivin e fotove.

View this post on Instagram

📸

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDiqzIBlg6C/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B_jnOk_icVa/