Home ShowBiz Kur Aulonën e lyen e bija, përfundimi do t’ju bëjë të qeshni me lot
Kur Aulonën e lyen e bija, përfundimi do t’ju bëjë të qeshni me lot
0

Kur Aulonën e lyen e bija, përfundimi do t’ju bëjë të qeshni me lot

0
0

Aulona Musta është bërë nënë e një vazje disa vite më parë.

Atë e shohim vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto dhe video të ndryshme shpesh herë edhe me të bijën.

Këtë herë ajo ka vendosur të postojë disa video ku tregon se si Amara ka vendosur që ti bëjë tualetin të ëmës.

Ajo shfaqet me tonet e syve, buzëkuq e furça nëpër duar.

Fillimisht lyen sytë e Aulonës me ton në ngjyrë kafe të errët, më pas thekson mollëzat me furçë dhe në fund buzëkuqi.

Aulona e ka filmuar gjithë procesin dhe sidomos fundin i cili le të themi që do t’ju bëjë të qeshni me lot dhe kjo falë talentit të Amarës e cila ka krijuar një tualet paksa të çuditshëm tek sytë, por në fund është shprehur e kënaqur me punën e saj dhe buzëqesh e lumtur teksa sheh të ëmën.

Link: https://www.instagram.com/aulonamusta/

Burimi i fotos: