Home ShowBiz Pas ndarjes nga modelja, zbulohet romanca e aktorit të njohur, nuk do ta besoni me kë po del
Pas ndarjes nga modelja, zbulohet romanca e aktorit të njohur, nuk do ta besoni me kë po del
0

Pas ndarjes nga modelja, zbulohet romanca e aktorit të njohur, nuk do ta besoni me kë po del

0
0

Aktori i njohur Bradley Cooper që prej ndarjes nga modelja Irina Shayk me të cilën ka edhe një vajzë nuk është përfolur më për ndonjë lidhje tjetër dashurie.

Por duket se mediat së fundmi kanë zbuluar se ai mund të ketë nisur një romancë të re me ish bashkëshorten e Ben Affleck, aktoren Jennifer Garner.

Ata të dy janë parë bashkë në një plazh në Malibu, ndërsa me ta ishte edhe vajza tre vjeçare e aktorit.

Në fotot e shkrepura nga paparazzi, ata të dy shihen shumë të afërt me njëri tjetrin ndërsa Jennifer shihet teksa luan dhe argëtohet vajzën e aktorit.

Sipas zërave mendohet që ata të dy mund të kenë një lidhje së bashku, por deri tani asnjë gjë nuk është bërë publike.

Link: https://www.instagram.com/p/B8l_hyBJLM0/

Link: https://www.instagram.com/p/CBy0IWeHrC0/

Burimi i lajmit: https://www.tmz.com/2020/08/06/bradley-cooper-jennifer-garner-beach-day-malibu-flirty/

Burimi i fotos: