Home ShowBiz Enca e provoi e para, më pas Cardi B, këngëtaret shfaqen me të njëjtin look
Enca e provoi e para, më pas Cardi B, këngëtaret shfaqen me të njëjtin look
0

Enca e provoi e para, më pas Cardi B, këngëtaret shfaqen me të njëjtin look

0
0

Cardi B solli së fundmi një tjetër bashkëpunim të suksesshëm, por vëmendja u përqëndrua tek klipi dhe performance e nxehtë e reperes.

Ajo ishte e veshur e gjitha me leopard dhe dukej në formë perfekte, një veshtje kjo, që u përdor më parë nga Enca në klipin e saj të fundit “Break Down”.

Ka qenë vetë Enca që ka postuar në instagramin e saj pjesë nga klipi i Cardi B ku ajo shfaqet me një kostum me motive leopardi, njësoj si Enca ne klipin e këngës së fundit.

Çfarë ju kujton ky look”, shkruan ajo në njërën prej videove të publikuara në instagram, ndërsa në një tjetër ku shfaqet Cardi me të njëjtin look si Enca, ajo shkruan: “Mendjet e ndritura mendojnë njësoj”.

Veshja nuk është e vetmja ngjashmëri mes tyre, pasi edhe modeli i flokëve, është thuajse identic.

Enca është paraqitur në klip me flokët e gjata të mbledhura bisht të kapura me model në gjithë gjatësinë e bishtit.

Edhe Cardi B në klip shfaqet me flokët e gjata të mbledhur lart, i vetmi ndryshim është mënyra se si është stiluar bishti i gjatë i flokëve.

Link: https://www.instagram.com/enca/

Link: https://www.instagram.com/p/CDRqEITHOsH/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCeBNuOny02/https://www.instagram.com/p/CC9tMGVgq7Q/