Home ShowBiz Një tatuazh i ri në trupin e Fifit dhe është kaq domethënës
Një tatuazh i ri në trupin e Fifit dhe është kaq domethënës
0

Një tatuazh i ri në trupin e Fifit dhe është kaq domethënës

0
0

Këngëtarja e njohur Fifi është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes jo vetëm prej projekteve të saj muzikore, por edhe për shkak të ndryshimit drastik në pamje.

Këngëtarja ka rënë shumë nga pesha dhe ka ardhur në formë perfekte teksa e shohim të pozojë me bikini.

Ndërkaq ajo ka vendosur gjithashtu që të shtojë një tatuazh të ri në trupin e saj, një dorë femre që mban një gotë vere dhe një trëndafil ku shkruhet: “Tek vera qëndron e vërteta”.

Tatuazhi i saj është shumë i veçantë dhe me siguri që do të frymëzojë shumë fansa dhe miq të saj për të shtuar në trup një tatuazh të ri.

fifi

Link: https://www.instagram.com/fifi.official.fr/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCzGN0pAQ1g/