Home ShowBiz Elita është kjo.., moderatorja gati nuk njihet me ndryshimin e fundit
Elita është kjo.., moderatorja gati nuk njihet me ndryshimin e fundit
0

Elita është kjo.., moderatorja gati nuk njihet me ndryshimin e fundit

0
0

Elita Rudi është një prej personazheve më të dashura për publikun, të cilën e shohim gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momentet më të bukura nga përditshmëria dhe jeta e saj private.

Ajo ka rënë gjithmonë në sy për tiparet e saj të veçanta dhe në çdo foto të saj shfaqet në super formë.

Këtë herë ajo ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e syve duke vendosur lente ngjyrë blu të cilat e bëjnë të duket kaq ndryshe, por si gjithmonë shumë e bukur.

Ajo ka postuar një foto në instastory ku shihet me sytë ngjyrë bojëqiell dhe duket kaq ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Elita dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata i shohim gjithmonë bashkë në rrjetet sociale  ku pozojnë shpesh herë edhe me vogëlushin Zëri.

elita

Link: https://www.instagram.com/elita.rudi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz_ALEbFxkU/