Home ShowBiz “Qenke shtatëzanë”.. Fjoralba reagon ashpër “E kupton sa injorante dhe…”
“Qenke shtatëzanë”.. Fjoralba reagon ashpër “E kupton sa injorante dhe…”
0

“Qenke shtatëzanë”.. Fjoralba reagon ashpër “E kupton sa injorante dhe…”

0
0

Fjoralba Ponari ka postuar në instagram nje video ku shfaqet me një jumpsuit të kuq i cili i rri ngjitur pas trupit dhe duket se i tregon pak bark.

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të aludojnë se mund të jetë shtatëzanë.

Dikush e pyet e entuziazmuar Fjoralbën nëse është shtatëzanë, por duket se moderatorja nuk e ka pritur aspak mirë një koment të tillë, duke reaguar ashpër ndaj komentueses.

“Për njerëz si ti, të lutem! Ndoshta ai barku që shikon ti është sepse ajo goca aty mund të ketë shtuar dozën e bukës, ndoshta stresi, ku e di ti që ajo se ka humbur një fëmijë apo ndoshta nuk bën dot kurrë fëmijë dhe merr shkrime të kësaj natyre nga njerëz si ti pa dy pare mend! E kupton sa injorante dhe insensitive është ajo që ke shkruar? Boll dolët në konkluzione mbi mitrën e tjetër kujt”, shkruan ajo në përgjigje të komentit.

InkedFjoralba_LI

Inkedfjoralba11_LI

Link: https://www.instagram.com/p/CDl4CFOgFC8/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bp7Pf9oHon2/