Home ShowBiz Kjo këngë e Getit, fiksimi i Marinës, nuk do ta besoni cila është
Kjo këngë e Getit, fiksimi i Marinës, nuk do ta besoni cila është
0

Kjo këngë e Getit, fiksimi i Marinës, nuk do ta besoni cila është

0
0

Moderatorja Marina Vjollca ka treguar me anë të disa videove në instagram se e ka një këngë të repertorit të Getoarit që i ka mbetur fiksim.

Ajo ka postuar një video ndërsa është duke kënduar dhe dëgjuar në makinë këngën “E nxonme”, e publikuar 7 vite më parë dhe që edhe sot dëgjohet dhe pëlqehet nga fansat e reperit.

Krahas videos ku shfaqet duke e kënduar këngën ajo shkruan: “Fiksim”, duke treguar kështu se kjo është një prej këngëve që i pëlqen më së shumti prej reperit.

Getoari ka publikuar së fundi shumë këngë që janë shndërruar n ëhite.

E fundit është “Zhytem”, një bashkëpunim me Majk, një këngë që ka korrur shumë sukses duke arritur miliona klikime në pak kohë.

Link: https://www.instagram.com/marina_vjollca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAQ9lP-nWJk/