Home ShowBiz Zbulohet eventi që ka bërë bashkë dy Sarat
Zbulohet eventi që ka bërë bashkë dy Sarat
0

Zbulohet eventi që ka bërë bashkë dy Sarat

0
0

Sara Hoxha janë dy vajzat simpatike të showbizit të cilat mbajnë të njëjtin emër dhe mbiemër. Njëra prej tyre njihet si Sara e Ledrit dhe tjetra si Sara e Lorit apo Ledionit.

Cila ka qënë arsye e takimit midis dy Sarave?

Sara e Ledrit na ka zbuluar detaje nga eventi që të dy Sarat janë bërë bashkë dhe madje kanë shkrepur edhe një foto të dyja duke e postuar në Instastory.

Ka qënë ditëlindja e mikeshës së tyre të përbashkët që ka bashkuar dy bukuroshet.

117123215_188069949403029_880666877555644588_n

Link: https://www.instagram.com/sarahoxha/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B9mP7hBnllp/