Home ShowBiz Olta Boka na prezanton për herë të parë me Gaia
Olta Boka na prezanton për herë të parë me Gaia
0

Olta Boka na prezanton për herë të parë me Gaia

0
0

Këngëtarja simpatike Olta Boka është bërë nënë për herë të parë në Korrik të këtij viti, afër 1 muaj që është bekuar me princeshën e saj të vogël, të cilën e ka bekuar me emrin Gaia.

Këtë mëngjës Olta ka vendosur të na e zbukurojë më imazhin e vajzës së saj. Olta ka dal shëtitje më Gaia dhe ka postuar foto në profilin e saj në Instagram.

Gaia është brënda në karrocën e saj dhe shpresojmë që ditët në vijim Olta të na shfaqi më shumë foto të saj.

Përvec vogëlushes, detaji tjetër që bie në sy janë edhe format trupore të Oltës e cila ka gati 1 muaj që ka lindur por duket në formë shumë të mirë.

 

Foto e tyre është thjesht një dashuri:

View this post on Instagram

🤍

A post shared by 𝐎𝐋𝐓𝐀 𝐁𝐎𝐊𝐀 (@oltabokaofficial) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDvcjP-FenU/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CBbERrMFneU/