Home ShowBiz Kush pozoi me bukur? Femrat e showbizit në fotot më të nxehta me bikini
Kush pozoi me bukur? Femrat e showbizit në fotot më të nxehta me bikini
0

Kush pozoi me bukur? Femrat e showbizit në fotot më të nxehta me bikini

0
0

Jemi në fillim të muajit Gusht, ku vera këtë vit ka qënë e nxehtë dhe nuk guxoje dot të hyje për një kontroll në Instagram sepse jemi bëre për ujë të ftohtë gjatë gjithë kohës.

Sidomos gjatë fundjavave pamjet e vajzave të showbizit kanë qënë vërtetë përvëluese.

Po cila pozoi më bukur? Kush i kishte fotot më përvëluese?

Këtë gjë vendoseni ju duke studiuar galerinë e fotografive më poshtë:

View this post on Instagram

erdhi vapa me gushtin

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDV8GgNnLxB/

View this post on Instagram

Shkurt mhb duhen b^le me pas Encen 🥰

A post shared by ENCA (@enca) on

Link: https://www.instagram.com/p/CBoC8LCnzzY/

View this post on Instagram

LIFE GUARD 🌊💦

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDd5lyUlZZA/

Link: https://www.instagram.com/p/CDqp_R4gzmu/

View this post on Instagram

🦋

A post shared by ♠️𝐄𝐕𝐀♠️ (@evandoja_) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCjbaAon-JW/

View this post on Instagram

Getaway🌴

A post shared by CASSEY 🦋 (@keisimedini) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDB79nXFJxW/

View this post on Instagram

high by the beach 🏖

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

Link: https://www.instagram.com/p/CBOeOPZBUkV/

Link: https://www.instagram.com/p/CDbW1lTj_Bu/

View this post on Instagram

🐣

A post shared by Xhesi (@xhesikandoja_official) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDWZX87jUiW/

View this post on Instagram

@fashionnova • beaching fashionnovapartner

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on

Link: https://www.instagram.com/p/CCvvofBnLkl/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDV8GgNnLxB/