Home Sport Ylli i Manchester në pranga pas sherrit me biznesmenin shqiptar, mediat zbulojnë çfarë ndodhi
Ylli i Manchester në pranga pas sherrit me biznesmenin shqiptar, mediat zbulojnë çfarë ndodhi
0

Ylli i Manchester në pranga pas sherrit me biznesmenin shqiptar, mediat zbulojnë çfarë ndodhi

0
0

Futbollisti i njohur Harry Maguire ka rënë së fundmi në prangat e policisë gjatë pushimeve të tij në Mikonos.

Ai është përfshirë në një sherr me një biznesmen shqiptar, të cilin mediat britanike e konsiderojnë si gangsterin shqiptar.

Ylli i Manchester u përplas me biznesmenin shqiptar pasi ky i fundit i ngacmoi motrën dhe më pas e plagosi në krah me një mjet metalik, pasi ajo e refuzoi.

Harry u përball me biznesmenin shqiptar dhe gjakrat u nxehën.

Më pas ai ka dashur të largohet, por është përfshirë në një debat me forcat e rendit, ndërsa përfundoi në rajon ku kaloi gjithë natën.

Ai u lirua me kush një ditë më pas,  ndërsa thuhet se i ka ndërprerë pushimet dhe është rikthyer në Angli.

Link: https://www.thesun.co.uk/sport/12479782/harry-maguire-arrested-help-sister/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CD4MWvCpPjD/