Home Aktualitet Aktorja e famshme rezulton pozitive me Coronavirus, ja gjendja e saj
Aktorja e famshme rezulton pozitive me Coronavirus, ja gjendja e saj
0

Aktorja e famshme rezulton pozitive me Coronavirus, ja gjendja e saj

0
0

Aktorja e famshme indiane Sarah Khan e cila është bërë e njohur në Shqipëri falë rolit të Sadnës rezulton e prekur nga Coronavirus.

Lajmin e ka dhënë vetë ajo përmes një statusi në rrjetet sociale ku tregon se pas testit ka rezultuar pozitive, por pavarësisht kësaj është në gjendje të mirë shëndetësore.

“Fatkeqësisht sot u testova pozitive me COVID-19. Autoritetet dhe doktorët më dhanë instruksionet për tu karantinuar në shtëpi. Jam mirë dhe po uroj veten për një shërim të shpejtë”, shkruan aktorja në statusin e saj, ndërsa shohim që ka marrë shumë mesazhe nga miq dhe fansa të saj të cilët i urojnë shërim të shpejtë.

View this post on Instagram

🙏🙏🙏

A post shared by sara Khan (@ssarakhan) on

Link: https://www.instagram.com/p/CE8iLsNBbaw/

Burimi i fotos:https://unsplash.com/photos/moHiHqdmUYY