Home ShowBiz Dora e Amar duke ledhatuar Oltën, aktorja sjell videon më të bukur me të birin
Dora e Amar duke ledhatuar Oltën, aktorja sjell videon më të bukur me të birin
0

Dora e Amar duke ledhatuar Oltën, aktorja sjell videon më të bukur me të birin

0
0

Olta Gixhari u bë nënë e një djali para disa javësh dhe lajmin e dha vetë në instagram me një foto shumë të bukur të të birit.

Ajo është shprehur shumë e lumtur ndërsa ndau me fansat emocionin e të qënin nënë.

Aktorja ndodhet ende në Spanjë sëbashku me partnerin dhe herë pas here e shohim teksa poston foto me të birin.

Këtë herë ka ndarë një moment shumë të këndshëm ndërsa është e shtrirë në shtrat dhe pranë ka të birin.

Vogëlushi Amar zgjat dorën e vockël tek pjesa e dekoldesë së Oltës ndërsa aktorja buzëqesh e lumtur.

Kjo është një video shumë unike dhe padyshim që Olta sapo na i zbukuroi ditën duke na treguar një moment shumë të veçantë nga mbrëmja e saj.

Link: https://www.instagram.com/oltagixhari/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CEy4VQLHsEu/