Home ShowBiz Joshëse dhe pa recipeta, Arbenita tërheq vëmendjen me foton e fundit
Joshëse dhe pa recipeta, Arbenita tërheq vëmendjen me foton e fundit
0

Joshëse dhe pa recipeta, Arbenita tërheq vëmendjen me foton e fundit

0
0

Modelja bukuroshe Arbenita Ismajli është vënë sërish në qendër të vëmendjes.

Këtë herë po përflitet sërish për një ndarje mes saj dhe reperit Fero, por ende as ajo dhe as reperi nuk kanë folur lidhur me këto zëra.

Modelja ndërkaq vijon të postojë foto ku shfaqet tejet joshëse.

Në një foto të postuar së fundmi ajo shfaqet me një kanatjere totalisht të hapur në pjesën e pasme duke ekspozuar kurrizin.

Modelja shfaqet si gjithmonë në formë perfekte duke tërhequr vëmendjen e fansave të cilët gjithmonë e kanë pëlqyer dhe komplimentuar Arbenitën për format dhe tiparet karakteristike të fytyrës.

arbenitaaaa

Link: https://www.instagram.com/arbenitalsmajli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B9JVOKhFwdr/