Home ShowBiz Katër fëmijë dhe një super trup, Ariana na la pa fjalë me foton e fundit
Katër fëmijë dhe një super trup, Ariana na la pa fjalë me foton e fundit
0

Katër fëmijë dhe një super trup, Ariana na la pa fjalë me foton e fundit

0
0

Ariana Fejzullahu është bërë nënë e katër fëmijëve, por pavarësisht kësaj gëzon linja për t’u patur zili.

Vajza më e vogël, Ana ende nuk ka bërë një vjeç, por ajo ka arritur të rifitojë format e saj trupore menjëherë pas lindjes duke i lënë të gjithë pa fjalë.

Atë e shohim shpesh teksa poston foto dhe video ku shfaqet në formë perfekte dhe pavarësisht se është nënë e katër fëmijëve linjat e saj trupore i kanë zili edhe vajzat e reja.

Në një foto të postuar së fundmi Ariana pozon me një palë pantallona të shkurtëra dhe një bluzë të shkurtër duke ekspozuar belin e hollë dhe barkun e sheshtë.

Format e saj perfekte si gjithmonë kanë arritur të tërheqin vëmendjen e fansave të cilët e kanë komplimentuar me komente të shumta poshtë fotos.

View this post on Instagram

🤍

A post shared by Arianna (@arianafejzullahu) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFMgjhMhxHz/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BtWM6FtBXI_/